Editor noviniek

today 31.10.2017

Stále viac používateľov si prezerá obsah v mobile. Rodič nie je výnimka. Pripája sa na schodoch pred ZUŠ-kou, na štadióne pri mantineli, v aute pred jazykovkou, ...

Prepracovali sme pre Vás editor noviniek. Umožňuje vytvárať novinky tak, aby sa zobrazovali dobre na počítačovom monitore aj na mobile.

V doterajšom editore ste si mohli prispôsobovať veľkosť písma, druh fontov, veľkosť v akej sa zobrazujú fotografie. Výsledok vyzeral dobre na monitore, avšak mobilným používateľom sa stránka nezmestila na obrazovku, prípadne mali malé písmená alebo museli zoomovať a stránku si posúvať.

Novinky vytvorené v novom editore sú flexibilnejšie. Môžete zadať text novinky vpravo od obrázku a na počítači ju používateľ takto aj uvidí. Na malom monitore obrázky a texty nie je možné zobraziť vedľa seba. Neboli by čitateľné. V takom prípade ich systém zaradí pod seba. Žiadne manuálne úpravy nie sú potrebné.

Netreba upravovať veľkosť obrázkov, vyberať správnu veľkosť fontov, zarovnávať odstavce. Stačí napísať text, nahrať fotky, tie najkrajšie presunúť do textu, uložiť a publikovať. Mobil alebo počítač, novinky budú všade vyzerať dobre.

Okrem toho má editor ďalšie vylepšenia, ktoré Vám prácu s ním zjednodušia.

Jedným klikom prepojíte novinku s kalendárom. Jedným klikom pridáte fotky z novinky do albumu školy. Nemusíte otvárať kalendár a novinku tam pridávať samostatne ani osobitne nahrávať fotky do albumu.

V editore sa dá poradie noviniek jednoducho meniť presúvaním. Ich poradie je prehľadne zobrazené v zozname noviniek v ľavom menu.

Vyskúšajte si nový Editor noviniek. Veríme, že s ním budete spokojní a pomôže Vám vytvárať novinky podľa Vašich predstáv.


Ďalšie články

Automatizovanie školského stravovania

aScSmartBox

Elektronická prihláška