Jednoduché spravovanie peňažných zbierok

today 11.06.2018


Triednych učiteľov počas školského roka čakajú viaceré aktivity, na ktoré je potrebné vyzbierať od detí peniaze v hotovosti. Ľahko sa stane, že dieťa zabudne doma oznámiť niektorú aktivitu a s ňou spojené zbieranie peňazí. Alebo jednoducho rodič nemá doma potrebnú hotovosť.

Či už sa s triedou chystáte do kina, na zmrzlinu, čaká Vás spoločné fotografovanie alebo školský výlet, všetky zbierky si teraz môžete pohodlne spravovať v EduPage mobilnej aplikácii vo Vašom mobile.

O každej novej zbierke príde rodičom správa na webe aj v mobilnej aplikácii. Rodič sa tak už počas dňa dozvie, koľko drobných alebo naopak vyššiu sumu (napr. v prípade školského výletu) si má pripraviť a poslať po dieťati do školy.

Každú zbierku – vy aj rodič – vidíte v aplikácii osobitne, obaja máte prehľad, za čo je už zaplatené. Kým rodič nezaplatí, vidí stále pripomienku pri známkach, nemusíte ho upozorňovať. Ak je po splatnosti, zobrazuje sa mu dlžná suma červenou.

Ak zbierate peniaze na viac aktivít súčasne, máte priebežne dobrý prehľad, za ktorú aktivitu máte už koľko vyzbierané a koľko ešte chýba, lebo pri každej zbierke je zobrazovaný aktuálny stav. Nemusíte sa trápiť prepočítavaním na kalkulačke. Viete zadať aj zbierku len pre vybraných žiakov, napríklad pre tých, ktorí stratili učebnice a je potrebné ich nahradiť.

Aj takto môžu vyzerať Vaše zbierky v EduPage mobilnej aplikácii na školské aktivity (napr. na konci školského roka):Pozrite si návody na vytvorenie peňažnej zbierky v EduPage mobilnej aplikácii: Vytvorenie peňažnej zbierky na školskú akciu - aplikácia alebo na webe: Vytvorenie peňažnej zbierky na školskú akciu - web


Súvisiace články

Platobný systém prepojený s EduPage

Online platby rodičov škole


Ďalšie články

Automatická notifikácia neospravedlnených absencií

Čas na zmenu dizajnu webstránky?

Online platby rodičov škole