Stravovací systém od aSc

today 04.02.2015

Prepracovali sme modul stravovací systém na ascEdupage stránke. Tento je po novom súčasťou balíka ascAgenda Komplet, takže všetci používatelia ascAgenda Komplet ho majú plne k dispozícii.

Nový modul umožňuje škole zverejniť jedálny lístok, ako aj povoliť žiakom prihlasovať sa, alebo odhlasovať sa z obedu. Rodičia tak môžu urobiť na www stránke alebo aj použitím mobilnej aplikácie.

Škola má taktiež možnosť odhlasovanie rozšíriť aj o evidenciu platieb. Stačí zadať ceny za rôzne obedy, a systém automaticky predpíše žiakom mesačné platby, do ktorých započíta aj rozdiely z predošlých mesiacov. Následne je možné importovať bankové výpisy. Systém platby spáruje s predpismi a na požiadanie aj automaticky upozorní neplatičov emailom.

Pozrite si prosím krátke video, ako a kde sa dá začať:

http://www.triednakniha.sk/#!/videos/300

Mobilnú aplikáciu, kde sa rodičia môžu odhlasovať z obedov, si môžete stiahnuť tu:

http://mobile.edupage.org

Ponúkame tiež elektronický čipový systém: Iba za € 199 dokážete do jedálne dať krabičku, ktorá pani kuchárke ukáže, či daný žiak má nárok na stravu a automaticky žiakovi aj zaeviduje vydanie obedu. Ak vaši žiaci majú čipové karty, je možné použiť aj tieto, ak však ešte nemajú, je možné si zakúpiť čipový prívesok za približne € 0.60 kus.

Veríme, že Vás nové funkcie zaujmú, a tešíme sa na Vaše pripomienky alebo návrhy na ďalšie vylepšenia.

Neváhajte si pozrieť aj ďalšie videá o ETK:

http://www.triednakniha.sk/video


Ďalšie články

Rodičovské kontá

Dochádzkový systém od aSc

O spoločnosti aSc