Komunikácia v EduPage a dôležité správy

today 11.04.2019

Elektronická komunikácia medzi učiteľmi, rodičmi a žiakmi v EduPage je rýchla, spoľahlivá a pohodlná. Správy si môžu navzájom posielať učitelia, žiaci a rodičia.

Niektoré správy môžu mať väčšiu dôležitosť. Takéto správy môžete označiť ako dôležité. Vyžiadate si tak automatické potvrdenie o prečítaní správy príjemcom. Budete mať prehľad, kto si správu prečítal a kto ešte nie. Dôležité správy však používajte s rozvahou.

Komunikácia v EduPage má pre školu a učiteľov mnohé výhody.

 • Najrýchlejší kanál
  EduPage pre Vás vyberie najrýchlejšiu cestu, ako Vašu správu dostať k adresátovi. Všetci používatelia, ktorí používajú EduPage mobilnú aplikáciu, budú na správu upozornení notifikáciou v mobile. Ostatným používateľom príde dôležitá správa do EduPage, ale budú na ňu upozornení aj emailom.

 • Spoľahlivé doručenie
  Ak posielate správy cez EduPage, máte istotu, že sa k príjemcovi dostanú. Bežné e-maily nie sú spoľahlivé. Môžu skončiť v SPAMe, vrátia sa, lebo príjemca má plnú schránku, alebo sa stratia úplne.

 • Najbezpečnejšie prostredie
  Vždy komunikujete v bezpečnom prostredí EduPage. Žiaci nepotrebujú mať vytvorené e-mailové adresy, aby ste s nimi mohli komunikovať. Rodičia ani učitelia nemusia mať obavy. Žiaci môžu komunikovať len s osobami v rámci školy. Mimo EduPage si ktokoľvek môže vytvoriť konto na sociálnej sieti alebo e-mail s menom učiteľa či riaditeľa a predstierať, že komunikujú v mene školy. V EduPage sa to nemôže stať. Konto môžete vytvoriť iba vy. Každý má istotu, že v správe sú naozaj oficiálne informácie zo školy.

 • Najpohodlnejšie posielanie
  Nemusíte si viesť vlastnú databázu e-mailov. Na posielanie správ v EduPage nie je e-mailová adresa potrebná. Môžete písať správy každému, kto má v EduPage vytvorené konto. Rodičom, žiakom, kolegom učiteľom. Odpadáva problém so zháňaním kontaktov. Všetky kontakty sú súčasťou Vášho EduPage a sú vždy aktuálne.

 • Obojsmerná komunikácia
  Môžete si vyžiadať reakciu príjemcu. Ak označíte správu ako dôležitú, príde Vám potvrdenie o prečítaní správy príjemcom. Alebo pripojte k správe hlasovanie. Príjemca správy môže na ňu odpovedať jednoduchým zahlasovaním. Výsledky hlasovania máte kedykoľvek k dispozícii.

Pozrite si video návod: Správy

Podrobný návod: Ako poslať dôležitú správu?


Súvisiace články

Rodičovské kontá

Rodičovské združenia a konzultačné hodiny

Elektronické ospravedlnenky


Ďalšie články

Prihlasovanie na akcie v EduPage mobilnej aplikácii

Známky a hodnotenie

Elektronické ospravedlnenky